تهویه مطبوع > چیلر جذبی

این شرکت  از سال 2002 فعالیت های خود را در طراحی و ساخت انواع چیلر های جذبی در کشور کره جنوبی آغاز نموده است و تاکنون محصولات خود را علاوه بر کشور کره جنوبی در کشورهای امریکا، ایتالیا، آلمان نیز عرضه نموده است و از معدود شرکت های تولید کننده چیلر های جذبی است که ، طراحی ویژه محصولات خود را به طور اختصاصی انجام می دهد. در همین راستا که با استفاده از انرژی تلف شده حرارتی  واحدهای صنعتی   قابلیت تولید سرمایش و  گرمایش مورد CCHP و CHPمدل های  اختصاصی  نیاز این واحدها را داشته و  بهترین کارایی را در جلوگیری  از اتلاف انرژی را دارند ،  توسط این شرکت تولید می گردد.

 از دیگر  محصولات  جذبی  این شرکت می توان به مدل های تک  اثره آب  گرم ،  دو  اثره گاز خروجی ، دو اثره شعله مستقیم ، دو اثره و تک اثره بخار آب اشاره نمود. محدوده ظرفیت محصولات شرکت از 50 تن تبرید الی 1500 تن تبرید می باشد.
شرکت  World Energyازمعدود شرکت های تولید کننده  چیلرهای جذبی است که  به عنوان یکی از کمپانی های  تعیین کننده  در صنعت سرمایش و گرمایش کشور کره جنوبی  نقش کلیدی را در گسترش و  توسعه فن آوری این صنعت بر  عهده داشته  و با مشارکت دو سازمان اصلی  و تخصصی کشور کره جنوبی به نام KDH - KARSE برنامه صدور تائیدیه فنی چیلرهای جذبی را تهیه نموده و فن آوری جدیدی را در صنعت چیلرهای جذبی عرضه کرده است.
شرکت  World Energyاز آغاز فعالیت بازرگانی خویش تا کنون بیش از 350 دستگاه جذبی را به بازار عرضه داشته و هم اکنون توان تولید 350 دستگاه در سال را در فضای کارخانه ای خویش به وسعت 5300 متر مربع دارد.

 


 

 

 
 

 

 
تمامی حقوق این سایت متعلق به آرمان تهویه می باشد.
Copyright © 2013 - All rights reserved.
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک