داکت اسپلیت دایکین

به عنوان بزرگترین کمپانی در ژاپن و همچنین شماره یک جهان در امر تهویه مطبوع می توانید به دایکین برای کنترل دما اعتماد کنید. از خانه تا دفتر کار، از بیمارستان تا هتل ها دایکین برای تهویه مطبوع راه حل مناسب را ارائه می دهد.

دایکین در سال ۱۹۵۳ برای نخستین بار اقدام به ساخت و تولید کولرهای دو تکه (اسپیلت) نمود، که تحول بزرگی در طراحی دستگاه‌های سرمایشی ایجاد نمود.

با داشتن کارخانجات متعدد در سراسر دنیا دایکین در طول 90 سال بیلیون ها دلار در زمینه تحقیقات و پیشرفت محصولات خود هزینه می نماید. محصولاتی که کم مصرف، بی صدا و در استفاده آسان و راحت هستند.

دایکین با داشتن قدمت طولانی، تاریخ تهویه مطبوع جهان را با تکنولوژی ها و محصولات نوآورانه ساخته است. ایده هایی که هم برای ژاپن و هم برای جهان جدید بودند. کمپانی دایکین با حضوری پر رنگ در ژاپن و قاره های آسیا، اروپا و آمریکا یک کمپانی پیشرو در عرصه جهانی تجهیزات تهویه مطبوع می باشد.

امروزه سهم دایکین از بازار تهویه مطبوع ژاپن 40% و حدود 60% از سهم بازار اروپا و کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد.

دایکین هم اکنون از پیشتازان صنعت اسپلیت و داکت اسپلیت و وی.آر.اف بوده و مدعی تولید با کیفیت ترین محصولات تهویه مطبوع با راندمان بالا در جهان می باشد. کشورهای مالزی ، بلژیک ، جمهوری چک و کانادا میزبان بزرگترین خط تولید های این کمپانی چند ملیتی می باشند.

 

 

 
تمامی حقوق این سایت متعلق به آرمان تهویه می باشد.
Copyright © 2013 - All rights reserved.
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک